Alexander Martinez
Alexander (Alex) Martinez – Tancerz, Piosenkarz i Imitator głosu. Znakomite warunki wokalne i operowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych takich jak : pop, rock, jazz na klasyce skończywszy.Swoim ogromnym talentem wokalnym potrafi imitować głosy: Franka Sinatry , Louisa Armstronga , Andrea Bocellego ,Michaela Jacksona , Elvisa Presleya, Chris de Burgh , zespołów Modern Talking , Gipsy Kings , Queen czy Europe. Alex koncertuje na eventach , scenach kameralnych , dużych imprezach plenerowych jak również na najwiekszych salach koncertowych z orkiestrami symfonicznymi.Wystąpił m.in. na : Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy, Wielkiej Gali Sylwestrowej oraz Noworoczno – Karnawałowej w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie u boku takich artystów jak : Jacek Wócicki czy Michał Szpak. Wielokrotnie koncertował z Orkiestrą Straussowską “OBLIGATO” m.in. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum w Krakowie, Kopalni Soli w Wieliczce. Brał również udział w Festiwalu Piosenki Włoskiej ” VOLARE” oraz Letnim Festiwalu Operetkowym na Wisle w Krakowie.Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu “Mam Talent”.
Mateusz Mijal
Mateusz Mijal – karierę solową rozpoczął w roku 2012. Singlem promującym był utwór pt. „Winny”, nagrany wspólnie z Liberem. Piosenka okazała się hitem i pozwoliła zaistnieć na polskiej scenie muzycznej, zyskując tysiące fanów w całej Polsce. Później pojawiły się single “Coś na później”oraz„Niech się ludzie śmieją”.Mateusz komponuje piosenki dla wielu krajowych artystów takich jak: Liber, Rafał Brzozowski, czy Natalia Szroeder i właśnie w ramach tego ostatniego duetu powstała piosenka pt. Teraz Ty”. Nagrał również nowy singiel – “Wirtualni”– do którego tekst napisał Liber.2016 rok był dla Mateusza wyjątkowy. W kwietniu tego roku miała premierę debiutancka płyta artysty – „9 lat”, która została podsumowaniem jego przygody z muzyką. Płyta została świetne zrecenzowana i już po 5 tygodniach od ukazania się otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił wówczas również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył drugie miejsce. Podczas koncertu Sylwester Marzeń z TVP 2 2018/2019 w Zakopanem Mateusz wystąpił z utworem ” Niech się ludzie śmieją ”
Pozytywnie Nakręceni
Pozytywnie Nakręceni – 8 osobowy folkowy zespół muzyczny, którego zainspirowała muzyka etniczna z różnych stron świata. World Music – Bałkany, muzyka klezmerska, hiszpańska, turecka, cygańska a także covery – największe przeboje polskich zespołów. Komponują również swoje kawałki. Są w stanie dopasować muzykę do każdej imprezy w plenerze jak i na salach w Domach Kultury. Największym sukcesem zespołu było zakwalifikowanie się do programu Must Be The Music telewizji Polsat z bardzo miłym przyjęciem i pozytywnymi ocenami ze strony Jurry.
Zespół PIRAMIDY
Początki zespołu to koncerty z najbardziej znanymi tekstami takich poetów jak Adam Mickiewicz czy Juliusz Słowacki w odważnych, rockowych aranżacjach.Zespół występuje zarówno na bardzo dużych scenach (rockowe koncerty np. w Columbihalle czy Fontanehaus w Berlinie dla kilku tysięcy osób), w plenerach, jak też w kameralnych warunkach i na małych scenach, w tym scenach teatralnych. Obecnie koncerty PIRAMID to bardzo szerokie spectrum repertuaru, nie tylko z tekstami polskich romantyków, ale przede wszystkim z autorskimi piosenkami zespołu.
Oferta artystyczna :
1.Recital piosenki aktorskiej: Krzysztof Tyniec – “Dopokąd” artyście towarzyszy zespół PIRAMIDY
2. MICKIEWICZ UNPLUGGED…I DWA NORWIDY-to akustyczny koncert składający się z tekstów Adama Mickiewicza, które zostały tak dobrane, by zabrzmieć bardzo współcześnie.„Sen”, „Przed wichrami i szronem”, „Dwa słowa”, „Romantyczność”, „Zaloty”, „Stepy akermańskie”, „Pchła i rabin”i wiele innych, a całość uzupełniają utwory Cypriana Kamila Norwida, w tym legendarna „Moja piosnka -Tęskno mi Panie”
3. „Nasz Wysocki” – oferta koncertu piosenek legendarnego rosyjskiego barda Włodzimierza Wysockiego.To jedyny w swoim rodzaju program, oparty na twórczości Włodzimierza Wysockiego połączony z utworami Bułat Okudżawa