http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-3.jpg
http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-2.jpg
http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-1.jpg

Szanowni Państwo,

Zachęceni sukcesem poprzednich Konferencji Dyrektorów Instytucji Kultury mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia. Konferencja odbędzie się w Zakopanem, w dniach 13-15 marca 2019 r. Do udziału w najbliższej edycji zapraszamy dyrektorów, księgowych, pracowników instytucji i wydziałów kultury urzędów miast, gmin oraz powiatów.

Tematyka Bezpieczeństwa Imprez Masowych rozpatrywana zwłaszcza w kontekście niedawnych tragicznych wydarzeń w Gdańsku, zajmie kluczowe miejsce podczas kolejnej edycji Konferencji. Szczegółowo omówimy obowiązki organizatora i sankcje wynikające z ich niedopełnienia w świetle obowiązującej ustawy o organizacji imprez masowych, gdyż taka potrzeba daje się zauważyć w oddolnych inicjatywach środowisk twórczych. Ambicją naszą jest przekazanie uczestnikom dobrych praktyk i wskazanie ścieżki do sprawdzonych rozwiązań.

Ponadto szczegółowo omówimy ostatnie zmiany do ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, status prawny dyrektora instytucji kultury powołanego na czas nieokreślony czy też świadczenia niepieniężne dla pracowników instytucji kultury.

Odpowiadając na Państwa potrzeby kontynuujemy indywidualne konsultacje prawne z mecenasem Dariuszem Lotzem.

Nasza Konferencja to jedyne systematyczne spotkania dla środowisk kultury z terenu całej Polski. Każdorazowo wydarzeniu towarzyszy bogaty program artystyczny, a na zakończenie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat.

Szczegółowy program Konferencji, wraz z kartą zgłoszenia,znajdą Państwo w załącznikach.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
“Art Grupa Kreatywna”

 

Kazimierz Popielarz

były wieloletni Dyrektor MGOK

w Sędziszowie Małopolskim

Sławomir Kucharczyk

Dyrektor GOK

w Wierzbicy

Janusz Jurczak

Dyrektor MOK

w Jastrzębiu – Zdroju

(c) 2017 Grupa Kreatywna