http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-3.jpg
http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-2.jpg
http://grupa-kreatywna.eu/wp-content/uploads/2017/01/baner-1.jpg

Szanowni Państwo

            Zachęceni sukcesem zeszłorocznej Konferencji Dyrektorów Instytucji Kultury mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia. Nasza tegoroczna oferta kierowana jest nie tylko do Dyrektorów Instytucji Kultury, ale też Głównych Księgowych, ponieważ jesteśmy przekonani, że rozwijanie kompetencji tych kluczowych osób gwarantuje sprawne działanie instytucji kultury, i to nie tylko w aspekcie utrzymania dyscypliny finansowej ale również w zakresie absorpcji środków zewnętrznych.

W tym roku organizatorzy kładą nacisk na zagadnienia związane z wyjaśnieniem niejasnych przepisów dot. „13 zł za godzinę pracy” oraz przybliżeniem możliwości pozyskania środków z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Odpowiadając też na Państwa potrzeby wprowadziliśmy indywidualne konsultacje prawne z mecenasem Dariuszem Lotzem, co jest rozwiązaniem dość nowatorskim podczas tego typu spotkań. W programie ponadto:

  • „13 złotych za godzinę pracy” – zasady prawidłowego konstruowania umów w świetle nowych rozwiązań ustawowych. Czy umowy o dzieło wchodzą w zakres nowych regulacji?
  • Możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i nieinwestycyjnych w ramach Programów MKiDN oraz zasady ich oceniania wraz z najczęstszymi błędami pojawiającymi się w projektach
  • Rola Instytucji Kultury w budowaniu lokalnego kapitału społecznego oraz panel dyskusyjny na temat ustawodawstwa dotyczącego Domów Kultury
  • Prezentacja systemu sprzedaży biletów oraz zarządzania zajęciami i sekcjami w Domach Kultury

 

Konferencja odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 22-24.02.2017r. Wydarzeniu towarzyszy bogaty program artystyczny.

Na zakończenie Konferencji każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

Do pobrania :

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Grupa Kreatywna

(c) 2017 Grupa Kreatywna